Bakırköy Çatı ustası

Çatılarımız 5 ile 10 sene arasında garanti kapsamı altına alınmaktadır. Yaptığımız çatı işleri bizim güvencemiz altındadır.

Bakırköy çatı ustası olarak yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve keşif ekiplerimizle Bakırköy çatı ustası olarak  çatı fiyatlarını siz müşterilerine sunmaktadır. 
Firmamız Saha Çatı olarak çatıcılık işlerini yürütmektedir firmamız garantili ve profesyonel bir yaklaşım ile müşteri isteklerini karşılayabilme yetisine sahip çatı ustalarıyla çalışmaktadır.

Bakırköy Çatı Ustası

 

Bakırköy Çatı Ustası

Bakırköy Çatı Ustası; Çatılar binalarımızı suya ve sıcaklığa karşı koruyan sistemlerdir. Çatı tamirat işleri, çatının ömrünün uzatılması ve çatı elemanlarının değiştirilerek, görevini yerine getiremeyen elemanların tekrar sağlıklı yapısına kavuşması için yapılır. Onarım sırasında bütün çatı elemanlarının dikkatlice gözden geçirilmesi ve tespit edilen hasarın bir rapor halinde sunulmasıyla başlanır.

Çatı Yönetmeliği hakkında bilgi almak için tıklayın


Bakırköyde Çatı Yapım ve Onarım Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız size A dan Z ye çatı işleriniz ile ilgili usta ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kullanılan yaygın bir çok çatı sistemi mevcuttur. Bunların her birisi ayrı ustaya veya malzemeye ihtiyaç duyulur. Bu işlerin her biriyle uğraşmak fazla zaman kaybına ayrıca ekonomik açıdan maliyetin yükselmesine sebep olur.

Çatı yapılacak alanlarda; Özel tasarımlarda sistemin düzgün belirlenmesi, çalışabilmesi çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, diğer bircok kriteri değerlendirmek üzere bizden bir keşif ekibi talep edebilirsiniz.

Bakırköy Çatı Ustası